SOLANO X ASP

Owoc współpracy Solano x ASP – już dostępny w kolekcji Solano!

Model okularów korekcyjnych S10292 to nie mający sobie równych zwycięzca konkursu zorganizowanego w 2017 roku przez Solano w Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie*. Autorką projektu jest utalentowana młoda designerka Marta Artyfikiewicz (link do artykułu o konkursie – TUTAJ).

S10292 to zaskakująca detalem, ekstremalnie dopracowana stylistyka emanująca kobiecością, siłą i nowoczesnością. Grube, dwukolorowe oprawy wykonane z monelu połączone ze sobą w nieoczywisty sposób oraz dwukolorowe, metalowe zauszniki. Obok takich okularów nie przechodzi się obojętnie.

Ponadczasowy kształt kociego oka i soczewki, których zewnętrzna krawędź zaprojektowana została z widocznym dystansem do oprawy sprawia, że w S10292 odnajdzie swoje piękno każda elegancka i pewna siebie kobieta.

Okulary wyposażone są w plastikowe końcówki zauszników w celu podniesienia komfortu użytkowania i występują w 3 wersjach kolorystycznych.

Model S10292 oznaczony jest specjalną naklejką wyróżniającą:

YOUNG DESIGNER AWARD

SOLANO YOUNG DESIGNER AWARD

Już dostępne w salonach optycznych!

 

*Współpraca z ASP to innowacyjny program, mający na celu wspieranie młodych talentów oraz stworzenie przez polskich projektantów autorskich modeli dla kolekcji Solano.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *