metaLOVE NOWOŚCI SOLANO

Powróciły… a może właściwie nigdy nie odeszły? Eleganckie, subtelne, pełne wdzięku i obłędnie kobiece. Metalowe oprawy Solano!

I choć sezon letni w pełni, nie zaniedbujemy tych, którzy na co dzień nie rozstają się z okularami korekcyjnymi i ani myślą o zakupie tych przeciwsłonecznych.

W odpowiedzi na  wszechogarniającą metalową miłość przejmującą sezon aw2018/2019, także i w najnowszej kolekcji Solano pojawiły się monelowe piękności w kolorach i kształtach, o których nawet Wam się nie śniło! To kolekcja dla prawdziwych koneserów piękna i nieskazitelnej estetyki. Wspólnym mianownikiem kolekcji jest stanowcze, nowoczesne wzornictwo, dbałość o najmniejszy detal oraz bogactwo kolorów. A sam materiał? Choć filigranowy i niesamowicie lekki, przede wszystkim jest wytrzymały i odporny na korozję.

W tych oprawach będziesz błyszczeć, gdziekolwiek się pojawisz – podczas wieczornego wyjścia i na co dzień w pracy.

Kolekcję zdominowały wyróżniające się z tłumu modele o gradientowym zabarwieniu – w modnych odcieniach błękitu, różu, miedzi i czerni.

Równie zdecydowanie króluje asymetria w malowaniu opraw, nadająca klasycznym w kształcie okularom element nieoczywisty, acz szykowny i przyciągający uwagę.

Przewagę przejął kolor – metalowe oprawy zyskały, dzięki intensywnemu malowaniu, świeżość i nowoczesność.

Najnowsza metalowa kolekcja okularów korekcyjnych Solano już dostępna w salonach optycznych!

Sprawdź ją na solano-eyewear.com!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *