Bonjour, Paris! – za kulisami sesji zdjęciowej wiosna-lato 2024

Paryż – miasto światła, mody i romantyzmu. Wybór tego miejsca nie był przypadkowy. Paryż od lat inspiruje projektantów, fotografów i artystów swoim niepowtarzalnym urokiem i atmosferą, co sprawia, że jest idealnym tłem kampanii wiosenno-letniej 2024.

Tegoroczna sesja zdjęciowa odbyła się w ikonicznych miejscach – od bulwarów nad Sekwaną, przez zabytkowe uliczki Montmartre, po luksusowe aleje Champs-Élysées. Każda lokalizacja była starannie dobrana, aby podkreślić charakter kolekcji i stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Proces tworzenia kampanii rozpoczął się od długich sesji kreatywnych, podczas których zespół wspólnie kreował wizję, która miała być odbiciem aktualnych trendów w modzie, kulturze i sztuce. Inspiracją do tegorocznej kolekcji była ponadczasowa elegancja, definiująca paryską modę i zmysłowość, co znalazło odzwierciedlenie w różnorodności kształtów, kolorów i stylów okularów przeciwsłonecznych.

Finalny efekt to kampania, która zachwyca swoją elegancją, zmysłowością i stylem. Okulary przeciwsłoneczne stają się nie tylko praktycznym elementem ochrony oczu przed słońcem, ale także ważnym akcentem stylizacyjnym, który wyraża osobowość i indywidualny styl noszącego. Dzięki starannie zaplanowanemu procesowi twórczemu i wykorzystaniu magicznego tła Paryża, kampania ta z pewnością przyciągnie uwagę miłośników mody z całego świata i stanie się inspiracją na kolejne sezony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *