YELLOW LINE – limitowana kolekcja opraw korekcyjnych

Solano wprowadza limitowaną kolekcję opraw korekcyjnych. Charakterystycznym punktem łączącym wszystkie modele jest ich śmiałe wzornictwo uzupełnione intensywną paletą barw.

Inspiracją w YELLOW LINE stał się kolor żółty, którego obecność w naturze, sztuce czy modzie wywołuje pozytywne skojarzenia, często związane z relaksem, radością i optymizmem. Nie bez powodu Van Gogh szczególnie upodobał sobie ten kolor, uważając, że tylko on pozwala mu na uwolnienie jasności i emocji.

Dostrzegalność i wyrazistość to nadrzędne cechy dominujące w tej kolekcji – tutaj nie ma miejsca na nudę! Kreatywność wzornictwa wpływa na poprawę nastroju, a oprawy YELLOW LINE przykuwają uwagę.

Oprawy YELLOW LINE wykonane zostały z trwałego acetatu, pozwalającego na tworzenie nowoczesnych i odważnych kształtów oraz wielobarwności w jednej oprawie. Wyróżnikiem jest uzyskany efekt trójwymiarowości, który powstał dzięki kunsztownemu procesowi produkcyjnemu – nałożeniu na siebie płytek acetatu, a następnie ich połączeniu i zespojeniu.

YELLOW LINE to emocje, łączenie kontrastów, przyciąganie uwagi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *