Bonjour, Paris!

Obudzić się w jednym z najbardziej pożądanych miejsc świata – Paryżu. Tutaj serce bije szybciej i mocniej. Mijając kolejną architektoniczną ikonę zanurzasz się powoli w metaforyczną podróż, gdzie każda kamienica, każda płaskorzeźba, każdy zapach i ukryty między wąskimi uliczkami tajemniczy park szepcze opowieści o magii Paryża.

Esencja Miasta Miłości

Odkrywając wysublimowane piękno stolicy mody, Solano na nowo tworzy własną osobowość – kolekcja na sezon wiosna-lato 2024 to bowiem istota Paryża – elegancka i szykowna. Na tle monumentalnej Wieży Eiffla, romantycznego Mostu Aleksandra, Łuku Triumfalnego, Moulin Rouge czy artystycznego Placu du Tertre – znalazły się najbardziej ikoniczne modele okularów przeciwsłonecznych i okularów z nakładką przeciwsłoneczną CLIP-ON.

Bonjour, Paris!

Ta kolekcja – jak paryski styl – wyznacza trendy. Zachęca do eksperymentowania, przecierania szlaków i autentyczności. Luksusowa i uniwersalna w jednym, chwyta esencję Paryża i mistrzowsko niemal wplata w materiał. Narracja kolekcji to ukłon w stronę ponadczasowej elegancji, definiującej paryską modę oraz zmysłowości.

Estetyka wiosenno-letnich modeli opiera się o równowagę między najwyższej jakości strukturą a harmonią formy. Powracają oversizowe kształty o grubych oprawach, szerokie, geometryczne i fantazyjne zauszniki oraz ekstrawaganckie połączenia materiałów. W kolekcji znajdują się klasyczne kocie oczy, owale, kwadraty, awiatory czy wayfarery. Nie zabrakło również biżuteryjnych dekorów na zausznikach czy frontach.

W kolorystyce przeważają mocne i wyraziste kolory – czernie, brązy, stalowe szarości, przełamywane nasysconymi czerwieniami, niebieskościami, żółciami. Wiosenno-letnia kolekcja zachwyca przede wszystkim jakością – obok profesjonalnych filtrów UV i polaryzacyjnych, znalazły się także powłoki antyrefleksyjne (AR), a wśród materiałów wykorzystanych do produkcji – poza monelem i acetatem – także włókno węglowe.

Bonjour, Paris! otwiera drzwi do świata paryskiego stylu – pozwól się zabrać w niezapomnianą podróż pełną nonszalancji, zabawy, romansu, tajemnicy i elegancji w jednym.

Photography: Justyna Dudek | Papert Pictures
Head of production: Agata Polak | Papert Pictures
Models: Paulina Wyka | Selective Mgmt, Adrian Włodarski | Models.
Style: Paulina Gzik | Papert Pictures
Video: Kamil Strudziński
Production assistant: Paola Kadyszewska | Papert Pictures
H&MUA: Patryk Nadolny
Photo assistant: Jakub Marciniak
Stylist assistant: Mariusz Celczyński
Photography: Justyna Dudek | Papert Pictures

Solano high-end performance.
Okulary SOLANO są dostępne w dobrych Salonach Optycznych.
Więcej informacji na stronie SOLANO-EYEWEAR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *