Ekstrawagancja w świecie aktywnego stylu życia – nowa kolekcja sportowych okularów przeciwsłonecznych

Wejdź do ekscytującego świata Solano, w którym zacierają się granice między funkcjonalnością a sztuką – najnowsza kolekcja sportowych okularów przeciwsłonecznych Solano to nie kolejne zwykłe akcesorium, a żywy manifest ekstrawagancji w świecie aktywnego stylu życia.

Sportowe okulary przeciwsłoneczne – stworzone, by przekraczać swoje granice jeszcze sprawniej i z jeszcze większą satysfakcją – do ich produkcji w najnowszej kolekcji wykorzystano 2 rodzaje tworzywa: TR90 i PC (polikarbon), które odpowiadają za wyjątkowe właściwości – ultralekkość, wysoką elastyczność i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo, okulary wyposażone zostały w wymienne noski, a zauszniki posiadają tłoczone końcówki z przyjemnego dla skóry tworzywa – dla zwiększenia stabilności i wygody ich użytkowania. Opływowa, estetycznie bardzo futurystyczna i ciasno przylegająca do twarzy konstrukcja maski skutecznie chroni oczy przed czynnikami zewnętrznymi, stając się jednocześnie odważnym dodatkiem fashion (w szczególności w modelach z barwną lustrzaną powłoką Mirror HD!).

Przy produkcji korzystamy z najnowocześniejszych technologii – w sportowych okularach przeciwsłonecznych stosujemy soczewki polaryzacyjne TAC i profesjonalne filtry UV, które zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Cała kolekcja dostępna w sprzedaży na: sport.solano-shop.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *