#hellosunshine SPRING/SUMMER 2022

Wybierz się z nami do miejskiej dżungli i sprawdź co zainspirowało nas do stworzenia nowej kolekcji SPRING/SUMMER 2022 oraz jak wyglądała sesja zdjęciowa.

W stronę słońca!

Każde miasto tętni życiem, niezależnie od tego czy pijesz espresso w słonecznym Neapolu, czy biegniesz do pracy ulicami Warszawy. Architektura miast, ich różnorodność są miejscem do szukania inspiracji. To właśnie ulice miast stały się natchnieniem do stworzenia kolekcji okularów o geometrycznych kształtach wyjętych rodem z lat 60. i 70.

Inspirująca architektura

Każda sesja zdjęciowa to dla nas kolejne ekscytujące wydarzenie. Tym razem witamy lato w miejskim stylu hasłami: #hellosunshine #urbanstyle. Z ekipą fotograficzną Papert Pictures wyruszyliśmy w drogę, by w miejskiej dżungli idealnie uchwycić ideę całej kolekcji.

Błękit nieba, nowoczesna architektura, przestrzeń publiczna, szybkie samochody, szklane wieżowce i okulary Solano. Wszystko komponowało się ze sobą idealnie! Tegoroczne oprawki przykuwają wzrok oraz zaskakują swoją oryginalnością, a miejska sceneria tylko temu sprzyja.

Im więcej tym lepiej

W kolekcji SPRING/SUMMER 2022 królują prostokąty, kwadraty w wersji XL oraz kocie oczy z mocno zdobioną brewką lub w wydaniu minimalistycznym. Wyruszcie z nami w podróż pełną geometrycznych kształtów uwielbianych przez Marilyn Monroe i Audrey Hepburn. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych i okularów z nakładką przeciwsłoneczną CLIP-ON zaskoczy Was różnorodnością i ponadczasową elegancją.

Sesję zdjęciową oraz film realizował zgrany zespół Papert Pictures:

PHOTOGRAPHY: Aleksandra Zaborowska

HEAD OF PRODUCTION: Agata Polak / Papert Pictures

MODELS: Rim Mouane / Specto Models

Michał Ejmont / Rebel Models

HAIR AND MUA: Aneta Paciorek / Papert Pictures 

STYLIST: Paulina Gzik

VIDEO: Jacek Jabłoński 

ASSISTANT OF PRODUCTION: Paola Kadyszewska / Papert Pictures

ASSISTANT OF PHOTOGRAPHY: Kuba Marciniak

STYLIST ASSISTANT: Kasia Grochala 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *