Okularowe trendy 2022

Trendy w modzie to nie tylko odzież, buty i torebki, to również dodatki w postaci biżuterii, a także… okularów korekcyjnych, które towarzyszą okularnikom przez większość dnia.

W 2022 roku robimy wielki COME BACK do lat 60. i 70., gdzie królowały kwadratowe oprawy, okrąglaki pokochane przez Johna Lennona oraz cateye, które z uwielbieniem nosiły Marilyn Monroe i Audrey Hepburn. W tym sezonie okulary korekcyjne zdecydowanie zastąpią biżuterię.

Jesteśmy tego pewni!

S10447A

Na okrągło!

Okulary „hipis” powszechnie znane jako lenonki swoją popularność zawdzięczają właśnie Johnowi Lennonowi, który zapoczątkował modę na okrągłe oprawki. Początkowo lenonki były bardzo popularne wśród hipisów, jednak z upływem lat ich nietuzinkowy styl i prostotę docenili wszyscy trendsetterzy. W tym sezonie stawiamy na okrąglaki, ale w wersji okularów korekcyjnych.

W Solano łączymy trendy z wysoką jakością i technologią. Model S10522A wykonany ze stali nierdzewnej prezentuje się bardzo delikatnie i z pewnością podkreśli walory twarzy. Dodatkowo znajdziecie go w kilku klasycznych kolorach!

Retro w mini stylu

Jak bardzo dobrze wiemy historia uwielbia zataczać koło, identycznie jak moda, która stale powraca w starym, dobrym stylu lub ewoluuje tworząc niesamowite modowe covery.

Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, Audrey Hepburn, Sophia Loren – te ikony stylu i kina uwielbiały okulary cateye. Kocie oprawki nadają aurę tajemniczości i zmysłowy szyk. Na rynku pojawia się coraz więcej okularów korekcyjnych z ramkami cateye. Wszystkie odważne fanki stylu retro odsyłamy po okulary korekcyjne Solano w kształcie kociego oka.

Geometryczny MUST HAVE

Kiedyś noszenie okularów stanowiło przykry obowiązek, teraz śmiało możemy powiedzieć, że zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i okulary korekcyjne stanowią dopełnienie każdej stylizacji. W 2022 roku nie boimy się odważnych wzorów, intensywnych kolorów i opraw, które będą przykuwać wzrok.

Okulary korekcyjne zbudowane na bazie sześcio- i ośmiokątów to MUST HAVE tego roku! Geometryczny wzór w połączeniu z metalowymi oprawami tworzy razem spójną całość.

W 2022 możesz podejmować odważne decyzje zakupowe i wybierać oryginalne okulary korekcyjne, które wyróżniają z tłumu. Ten rok będzie o wiele ciekawszy i barwniejszy niż miniony, dlatego nie bój się sięgaj po intensywne kolory, szylkretowe wzory i geometryczne ramki.

Wszystkie oprawy korekcyjne, które będą modowym hitem w tym roku znajdziesz w wybranych salonach optycznych: https://solano-eyewear.com/pl/gdzie-kupic.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *