ZA KULISAMI SESJI ZDJĘCIOWEJ WIOSNA-LATO 2021

Zanim przedstawimy efekty naszej sesji zdjęciowej na sezon wiosna-lato 2021 zapraszamy Was za kulisy. Zobaczcie jak powstawały zdjęcia i film do kolekcji Summer Dream oraz Magic Touch.

Tegoroczna sesja wiosna-lato 2021 odbywała się w gościnnych progach Studia Aligator w Warszawie. Loftowa przestrzeń, do której dosłownie wlewało się słońce, doskonale nadawała się do realizacji zdjęć w letnim klimacie. Studio to jednak nie tylko miejsce, ale przede wszystkim ludzie. Ekipa Aligatora okazała się być niezastąpiona i niestrudzona, choć zadanie nie należało do łatwych. Wszystko za sprawą motywu przewodniego obu sesji- baniek mydlanych.

 • wiosna-lato 2021
 • wiosna-lato 2021

Zdjęcia do kampanii okularów przeciwsłonecznych Summer Dream odbywały się na tle drapowanego, błękitnego nieba usianego obłokami. Najpierw duże, kolorowe bańki mydlane swobodnie przepływały przed obiektywem. Chwilę później „zamknęliśmy” sylwetki modeli w eterycznych kapsułach stworzonych z gigantycznych, podłużnych baniek.

 • wiosna-lato 2021
 • wiosna-lato 2021
 • wiosna-lato 2021
 • wiosna-lato 2021

Choć praca z tak kruchą i ulotną materią jak bańka mydlana jest nieprzewidywalna, to trzeba przyznać, że wprowadziła na plan także sporo radości. Każdy, kto pamięta z dzieciństwa frajdę z puszczania baniek może sobie to doskonale wyobrazić.

Pod nazwą Magic Touch kryje się najnowsza kolekcja okularów Solano Clip-On na wiosnę-lato 2021. Pastelowe kolory, mnogość drobnych baniek i… jeden magiczny ruch. Tyle wystarczy, by zmienić wygląd całej stylizacji i z okularów korekcyjnych uczynić przeciwsłoneczne. Czy to nie jest magia?

 • wiosna-lato 2021
 • wiosna-lato 2021
 • wiosna-lato 2021
 • wiosna-lato 2021
 • wiosna-lato 2021

Sesję zdjęciową oraz film realizował zgrany zespół Papert Pictures:

Head of production: Agata Polak @papertpictures / Papert Pictures

Photography: Aleksandra Zaborowska @aleksandrazaborowska / Papert Pictures

Photo assistant: Krzysztof Piotr Durmaj

Film: Jacek Jabłoński / Papert Pictures

Make-up & Hair: Aneta Paciorek @aneta_paciorek / Papert Pictures

Stylist: Agnieszka Łoza @agaloza / Papert Pictures

Stylist assistant: Weronika Krukowiecka

Models: Kamila Głębowska @kamilaglebowska ; Greg Nawrat @gregnawrat / Panda Models

Na zdjeciach możecie zobaczyć ubrania stworzone przez polskich projektantów: @ranita_sobanska ; @aleksandra.jendryka ; @klaudiaklimas.official ; @madonna atelier oraz biżuterię @glina.store

Efekty obu sesji w postaci zdjęć i filmu już niedługo zobaczycie w Salonach Optycznych oraz na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *