SWAROVSKI W OKULARACH SOLANO

Miłośniczki biżuteryjnych dodatków w okularach, w tym sezonie mają w czym wybierać. Eleganckie i niezwykle oryginalne oprawy, ozdobione prawdziwymi kryształkami Swarovskiego, zachwycą wielbicielki lśniących, ekskluzywnych detali.  

Kryształowe imperium

Historia marki rozpoznawalnej na całym świecie zaczęła się w II poł. XIX w. za naszą południową granicą. Jej założyciel Daniel Swarovski dorastał w północnych Czechach, w pobliżu Jablonca nad Nysą, w regionie słynącym z produkcji szkła i biżuterii. Zapewne pozostałby nikomu nieznanym rzemieślnikiem, gdyby nie wizyta na Pierwszej Wystawie Elektrycznej w Wiedniu. Zainspirowany maszynami min. Tomasa Edisona, zaczął żmudny proces tworzenia własnego wynalazku.

W 1892 roku opatentował elektryczną maszynę do szlifowania kryształu. Dzięki innowacyjnej technologii zrewolucjonizował rynek jubilerski i wkroczył do świata houte couture. Kryształowe imperium zrodziło się w 1895 r. Do dziś Swarovski to synonim kryształów o doskonałym blasku ale także kreatywności i innowacyjności w projektowaniu ozdób jubilerskich, dodatków oraz elementów wystroju wnętrz.

  • Swarovski
  • Swarovski
  • Swarovski

Kolekcja Solano z elementami Swarovski

Wśród propozycji Solano znajdziesz modele opraw korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych stworzone z wykorzystaniem oryginalnych kryształków Swarovskiego. Większe, w kształcie łezki ozdabiają zauszniki, głównie metalowych opraw. Krystaliczne, czarne, w ciepłym miodowym kolorze, lub w barwie intrygującej zieleni – kolor kryształku idealnie współgra z kolorystyką oprawy. Ten biżuteryjny akcent dodaje elegancji i podkreśla styl.

Okulary przeciwsłoneczne zostały ozdobione malutkimi, delikatnymi kryształkami o okrągłym kształcie lub kryształkami o fantazyjnych, nieregularnej formie. Górna część oprawy, niekiedy także zausznik pokryte elementami Swarovskiego mienią się w słońcu, przykuwając uwagę i podkreślając elegancki charakter okularów.

Wyrafinowane, intrygujące detale, precyzja wykonania i najwyższej jakości materiały zostały dopełnione profesjonalnymi soczewkami z filtrem UV i polaryzacją. W okularach ozdobionych elementami Swarovskiego z pewnością nie znikniesz w tłumie i zrobisz olśniewające wrażenie!

Poznaj najnowszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych

KLIK

Zobacz kolekcję opraw okularowych Solano

KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *