MAGIC TOUCH – NOWA KOLEKCJA CLIP-ON NA LATO 2021

Wiosna-lato 2021 w Solano zapowiada się ekscytująco! Najnowszą kolekcję okularów CLIP-ON stworzyliśmy wykorzystując innowacyjną technologię  i rewolucyjne materiały. W jednym produkcie połączyliśmy funkcje korekcji wady wzroku z profesjonalną ochroną oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz oślepiającymi refleksami świetlnymi.

MAGIC TOUCH to zaproszenie do zmiany. Jednym ruchem ręki zmienisz okulary korekcyjne w przeciwsłoneczne. Ale to nie wszystko! Nowa kolekcja Solano CLIP-ON na sezon wiosna-lato 2021 zaskoczy Cię funkcjonalnością i śmiałym, świeżym designem.

  • wiosna-lato2021
  • wiosna-lato2021

Miłośniczki biżuteryjnych akcentów w okularach znajdą kolekcji MAGIC TOUCH lśniące brokatowe elementy. Mieniące się w słońcu drobinki dodają elegancji i oryginalności oprawom oraz nakładkom przeciwsłonecznym. Nowością będą nakładki o innym od oprawy kształcie czy kolorze. Idealnie dopasowane a jednak całkowicie zmieniające wygląd okularów.

  • Magic Touch
  • Magic Touch

Obok Solano CLIP-ON SET pojawią się także nowe rozwiązania. Z myślą o kobietach lubiących zmiany i zabawę modą stworzyliśmy CLIP-ON DUAL. W zestawie dwie nakładki o różnym charakterze. Jedna kształtem i kolorem nawiązująca do oprawy, druga o odmiennej stylistyce, kolorze lub z zaskakującym zdobieniem.

  • lato 2021
  • lato 2021

Panowie znajdą w kolekcji zarówno ulubione klasyki jak i nowoczesną odsłonę awiatorów czy okrąglaków. Delikatne metalowe oprawy uzupełniliśmy wyrazistymi nakładkami z tworzywa o lustrzanych soczewkach w różnych kolorach.

  • wiosna-lato 2021
  • wiosna-lato 2021

Okulary Solano CLIP-ON, które znajdziesz w nowej kolekcji na wiosnę-lato 2021 zagwarantują pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem oraz komfort widzenia w każdych warunkach. Wszystko dzięki profesjonalnym soczewkom, które niezależnie od modelu wyposażone są w filtry UV oraz polaryzacyjny. Zapowiada się magiczne lato 🙂

Najnowszą kolekcję Magic Touch znajdziesz niebawem

w naszych partnerskich salonach optycznych

oraz w naszym sklepie online

One Comment Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *