MĘSKA MARKA ROKU 2019

Finał 2019 zakończył się dla nas ogromnym sukcesem! Nasza kolekcja opraw korekcyjnych z nakładkami SOLANO CLIP-ON otrzymała tytuł MĘSKA MARKA ROKU 2019.

Solano Clip-On MĘSKA MARKA ROKU
Solano Clip-On MĘSKA MARKA ROKU

Rewolucyjne rozwiązanie 2w1

Okulary Solano Clip-On zostały docenione za najwyższą jakość opraw i zastosowaną nowoczesną technologię, która wprowadza innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających mężczyzn.

Okulary 2w1 to rewolucyjny produkt dla każdego okularnika, który w słoneczne dni boryka się z oślepiającym słońcem. Przeciwsłoneczna nakładka wyposażona w polaryzację daje komfort widzenia nawet w pełnym nasłonecznieniu. Ponad to dzięki zastosowanym filtrom UV w 100% chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Solano Clip-On
Solano Clip-On

Solano Clip-On Męska Marka Roku – Siła Jakości

Ogólnopolski plebiscyt organizowany jest corocznie przez Polski Instytut Rozwoju Marki. Odbiorca Męskiej Marki Roku to mężczyzna sukcesu na miarę XXI wieku- nowoczesny, pełen pasji, szukający wyzwań i niebanalnych rozwiązań. Marki ubiegające się o tytuł i wyróżnienie stają więc przed niemałym wyzwaniem.

Do udziału w plebiscycie zapraszano firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem męskiego świata. W najlepszym gatunku, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. Co rok nagradzani i rekomendowani są liderzy rynku, firmy o ugruntowanej pozycji, które cieszą się wysoką  renomą i najlepszą opinią klientów.

Nagroda –  MĘSKA MARKA ROKU – SIŁA JAKOŚCI to wyraz uznania za wysiłek wkładany przez markę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Wyróżnia marki, których propozycje są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom i zyskują uznanie mężczyzn ceniących sobie jakość, niezawodność i innowacje.

MĘSKA MARKA ROKU gala finałowa 2019
MĘSKA MARKA ROKU gala finałowa 2019

Wyróżnienie, które mobilizuje.

Podsumowaniem plebiscytu jest Gala Finałowa, która w tym roku odbyła się w Hotelu Bellotto. Podczas uroczystości zaprezentowano Laureatów plebiscytu Męska i Kobieca Marka Roku 2019 wśród których mieliśmy zaszczyt się znaleźć.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele nagrodzonych marek, Ambasadorzy projektu i znane osobowości ze świata show-biznesu oraz mediów. Było nam niezwykle miło odebrać ten tytuł w tak zaszczytnym gronie.

Drodzy Klienci, to dopiero początek – obiecujemy nieustanne podnoszenie standardów i gwarantujemy bezkonkurencyjną ofertę.

Solano high-end performance.

Zobacz aktualną ofertę Okularów Solano Clip-On

KLIK

One Comment Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *