5 TYPÓW KOBIET, CZYLI CO MÓWIĄ O TOBIE OKULARY?

Może trudno w to uwierzyć, ale okulary to jeden z najistotniejszych elementów ubioru. Niegdyś stanowiły atrybut wyłącznie osób uczonych, dziś to przede wszystkim element garderoby, który nadaje naszej twarzy oryginalnego charakteru. Zdawać by się mogło, że powinny je nosić wyłącznie osoby z wadą wzroku, w obecnych czasach jednak okulary noszą wszyscy, którzy pragną zmienić swój wizerunek lub zwyczajnie chcą wyglądać modnie. Korzystając z dostępnych kształtów, kolorów i materiałów opraw okularowych możemy bez najmniejszego wysiłku pokreślić swoją indywidualność i nadać wyglądowi zupełnie nowego oblicza. Sprawdźcie, jak bardzo istotne są okulary przy kreowaniu wizerunku i jak wiele mogą o Tobie powiedzieć! Bo w końcu „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” 🙂

(Nie)poprawna romantyczka

niepoprawna-romantyczka

Chodząca encyklopedia filmów i powieści romantycznych. Często można ją spotkać z książką w ręku. Cicha i wrażliwa, wiecznie z głową w chmurach. Ceni sobie spokój i niezależność, lubi spędzać czas na łonie natury. Najlepiej czuje się w w zwiewnych, kwiecistych sukienkach, w jej szafie spotkasz falbany, koronki i groszki.

Model: S10247

Kulturalna artystka

kulturalna-artystka

Nie wyobraża sobie życia bez sztuki, marzy o własnej galerii. Dostrzega piękno tam, gdzie nie widzi go reszta, lubi obdarowywać bliskich własnoręcznie wykonanymi prezentami. Zwraca na siebie uwagę niekonwencjonalnym wyglądem, posiada swoją własną definicję mody. W twórczy sposób wyraża swoje myśli, ma wiele pasji i niezwykle bogate życie wewnętrzne.

Model: S20334

Trendsetterka

trendsetterka

Prawdziwa ikona stylu, która wie, co w modzie piszczy. Dla wielu bywa wzorem i inspiracją, jak nikt inny ma „nosa” do najnowszych trendów. Sporo czasu spędza w centrum handlowym, a także na czytaniu blogów i modowych magazynów. Bawi się strojem, potrafi stworzyć ciekawą stylizację z niczego. Nie wyobraża sobie życia bez instagrama.

Model: S20338

Gotowa na wszystko

gotowa-na-wszystko

Działa szybko, ale zawsze przemyślanie. Nie boi się wyzwań, zawsze przygotowana na plan B. Żądna ryzyka i zastrzyku adrenaliny. Ubiera się w ultrakobiecym i seksownym stylu, a w jej garderobie czuć powiew retro. Kupuje zabytkowe meble i marzy o przywróceniu „starych, dobrych czasów”. Typ dla wytrwałych i równie odważnych.

Model: S20347

Kobieta klasyczna

kobieta-klasyczna

Nie lubi przesadnej elegancji, jak i nadmiernej skromności. Stawia na wygodę i najwyższej jakości materiał – nie uznaje podróbek. Ceni sobie minimalizm i klasykę, ale lubi wyróżniać się w tłumie. Jest Panią swojego czasu, zawsze zorganizowana i gotowa do działania. Kobieta klasyczna dba o swój wizerunek. Nienagannie ubrana zarówno w pracy, jak i podczas weekendowego leniuchowania.

Model: S20331

One Comment Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *