KIEROWCO, WYBIERZ CLIP-ON!

Każdy kierowca powinien być przygotowany na rozmaite, często trudne warunki pogodowe, które towarzyszyć mu będą podczas jazdy samochodem. Jak wiecie, ostre słońce może oślepić, ograniczyć pole widzenia i znacznie zaburzyć widziany obraz. Również jazda nocą nie należy do najprzyjemniejszych. Po zmroku bardziej wytężamy wzrok, nasze oczy męczą się i nie zawsze są zdolne zauważyć każdy szczegół. Jeśli takie sytuacje nie są Ci obce, to znak, że potrzebujesz profesjonalnych okularów, które nie zawiodą Cię na drodze. Zabezpiecz się i zadbaj o bezpieczeństwo jazdy z okularami Solano Clip-On. To okulary polecane dla osób z wadą wzroku, które na co dzień noszą okulary korekcyjne.

⇒Po pierwsze, wygoda i komfort.

Okulary Solano Clip-On posiadają idealnie dopasowane nakładki, których nałożenie zajmuje dosłownie sekundę. W oprawach, niewidoczne, ukryte w rogach magnesy silnie i stabilnie łączą nakładkę z ramką, chroniąc ją jednocześnie przed zarysowaniami. Kiedy tylko słońce wyjrzy zza chmur, zamienisz swoje okulary korekcyjne w bezpieczne okulary przeciwsłoneczne.

img_4993

⇒Po drugie, wytrzymała i lekka oprawa.

Oprawy okularów Solano Clip-On wykonane są z rewolucyjnego materiału o nazwie ultem. Są niezwykle lekkie i idealnie dopasowują się do fizjonomii twarzy. Okulary są wyjątkowo elastyczne, przez co odporne na uszkodzenia i zarysowania. Ultem to także materiał, który nie powoduje alergii.

img_5060

⇒Po trzecie, odpowiednie przyciemnienie soczewki i polaryzacja.

Każda nakładka w okularach Solano Clip-On posiada soczewkę o trzeciej kategorii przyciemnienia. Symbol „cat.3” oznacza, że soczewka będzie przepuszczała od 8 do 18 % światła. To idealny stopień przyciemnienia szkieł podczas jazdy w słoneczne dni.

droga

Drugą sprawą jest filtr polaryzacyjny, w który wyposażone są nakładki. Gdy promienie światła słonecznego odbijają się od płaskiej powierzchni (tj. woda, śnieg, mokra nawierzchnia drogi czy przednia szyba samochodu), często koncentrują się poziomo, polaryzując się i tworząc oślepiającą oczy poświatę. Zjawisko to znacznie zaburza postrzeganie kształtów, kolorów oraz pogarsza komfort widzenia. Zastosowane soczewki polaryzacyjne Solano skutecznie blokują odblaski, dzięki czemu możemy cieszyć się podwyższoną przejrzystością obrazu i wyraźnymi kolorami.

⇒Po czwarte, różne kolory soczewek.

W kolekcji Solano Clip-On występują trzy podstawowe kolory soczewek: szara, żółta i brązowa.

SOCZEWKA SZARA

Sunrise beautiful road in forest

 

To najbardziej neutralny kolor. Szare soczewki nie zniekształcają kolorów obrazu, oferują komfort widzenia w różnych warunkach świetlnych i o każdej porze dnia. To soczewka dedykowana tym, którzy cenią sobie naturalność kolorów i najwyższą jakość widzenia.

SOCZEWKA BRĄZOWA

Sunrise beautiful road in forest

 

Zwiększa kontrast i kolor, zapewnia komfort widzenia w rozmaitych warunkach pogodowych. Polecana wędkarzom, kierowcom oraz uprawiającym aktywność na świeżym powietrzu.

SOCZEWKA ŻÓŁTA

Sunrise beautiful road in forest

Zwiększa przepuszczalność światła przez soczewkę do oka i redukuje odbicia światła, dzięki czemu zwiększa się komfort widzenia w złych warunkach pogodowych. Żółta soczewka ma właściwości rozjaśniające, dlatego doskonale sprawdza się podczas jazdy nocą.

⇒Po piąte, oszczędność.

Kupując Solano Clip-On otrzymujemy oprawy korekcyjne i profesjonalne okulary przeciwsłoneczne w jednym. To niezastąpiony komfort, a przy okazji ulga dla Twojego portfela.


O oprawy z nakładką Solano pytaj w salonach optycznych.

Sprawdź naszą aktualną ofertę Solano Clip-On na:

http://solano-eyewear.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *