5 TYPÓW MĘŻCZYZN, CZYLI CO MÓWIĄ O TOBIE OKULARY?

Ostatnio na blogu pisaliśmy o tym, jak bardzo okulary mogą wpływać na wizerunek kobiet (czytaj post). Dziś przyszedł czas na mężczyzn! Również Panowie, korzystając z dostępnych kształtów, kolorów i materiałów opraw okularowych, mogą bez najmniejszego wysiłku pokreślić swoją indywidualność i nadać wyglądowi zupełnie nowego oblicza. Sprawdźcie, jakie typy mężczyzn stworzyliśmy w oparciu o różne oprawki z kolekcji Solano!

Podróżnik

podróżnik2

Rozpoznasz go po kwiecistej koszuli i dużym kapeluszu. Możesz nazwać go obieżyświatem lub eksploratorem, ale nigdy turystą. Wolne chwile spędza na czytaniu literatury lub uprawianiu jogi. Zawsze pozostaje w ścisłym związku z naturą, dlatego wybiera okulary z prawdziwego drewna.

Model: S90032

Inteligent

wieczny student

W każdym temacie ma wiele do powiedzenia. Rozmowę zaczyna od tego, co ostatnio przeczytał. W towarzystwie lubi ironizować i rzucać ciętymi ripostami. Zwykle sam śmieje się ze swoich żartów. Swój inteligenty wizerunek podkręca okularami typu „kujonki”.

Model: S20333

Maniak sportowy

maniak sportowy2

Rozpoznasz go z daleka po przewieszonej przez ramię torbie treningowej. Urzeknie Cię modnym wyglądem, sportową sylwetką i nienaganną zaczeską. Wygodę ceni ponad wszystko, dlatego wybiera lekkie i elastyczne oprawy.

Model:S20246

Muzyczna dusza

muzyczna dusza

Lubi wszystko, co nie mainstream’owe. Niepokorny muzyk, uwodziciel, marzy, by być gwiazdą rocka. Przywiązany do swojej skórzanej kurtki i kraciastej koszuli. Najlepiej mu leżą okulary ze stylową belką.

Model: S20339

Dżentelmen z klasą

Dżentelmen z klasą

Cechują go nienaganne maniery i precyzyjna dbałość o strój. To mistrz savoir vivre’u, zawsze wierny tradycji i obyczajom wyniesionym z domu. W szafie ma garnitur na każdą okazję. Elegancji nadają mu metalowe, cienkie oprawy.

Model: S10242

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *