Matematyka w okularach – sztuka geometrii

Tegoroczna kampania Solano wiosna-lato 2023 to przede wszystkim oversizowe, geometryczne modele okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych z nakładką przeciwsłoneczną CLIP-ON. Sztuka, podobnie jak matematyka, wymaga dokładności. Nawet najbardziej abstrakcyjne prace definiuje matematyczna logika, tworząc ostatecznie spójną i harmonijną całość. Równoległość, linearność i symetria to nie tylko właściwości matematyczne, ale estetyczny cel, który nie ma płci, wieku, ściśle określonych ram estetycznych – jest absolutnie dla każdego. 

Dla kochających eksperymenty

Rosnąca z roku na rok popularność geometrycznych rozwiązań w stylizacjach i akcesoriach nikogo nie dziwi, choć wszyscy zgodnie stwierdzają, że wymaga odwagi i miłości do eksperymentowania z wizerunkiem. 

WELCOME TO LISBOA – geometryczne okulary w kolekcji Solano SS23

Geometria zawładnęła także kolekcją okularów przeciwsłonecznych Solano na 2023 rok w kampanii Welcome to Lisboa, czerpiąc z symetrycznych, powtarzalnych inspiracji architektonicznych stolicy Portugalii.

Kanciastość geometrycznych opraw nie kończy się na najpopularniejszej “sześciokątności” – wśród geometrycznych opraw znajdziemy pilotki z prostym cięciem, kocie oczy w ostrych kątach, kwadraty, prostokąty.

Zobacz okulary przeciwsłoneczne z kolekcji Solano WELCOME TO LISBOA.

Geometryczne okulary Solano – KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *