WELCOME TO LISBOA

Zachwycająca architektura, wielkomiejski vibe, morze kolorów i poruszające serce rytmy Fado – oto, co wciąż wspominamy ze stolicy Portugalii, która stała się naszym drugim domem na czas kampanii wiosenno-letniej opraw korekcyjnych z nakładką przeciwsłoneczną CLIP-ON oraz okularów przeciwsłonecznych Solano w 2023.
Kontynuując podróż po mapie Solano – zabieramy Was w tour po najpiękniejszych zakątkach Lizbony!

Lisboa to przede wszystkim energia – płynąca z różnorodności, symbiozy klasyki i nowoczesności. Lizbona nie ocenia – to bezpieczna przystań (z port. Alis Ubbo) dla absolutnie każdego stylu. Kolekcja Solano spring/summer 2023 odbija się w stolicy Portugalii niczym w lustrze, oferując ponadczasowy styl i tym kochającym ekscentryczne dodatki, i tym, którym w duszy gra symetria i klasyka.

Kolorystyczna wyrazistość

Spacer labiryntami wąskich, skąpanych w słońcu uliczkek Alfamy – najstarszej wybudowanej przez Maurów dzielnicy Lizbony, to prawdziwa terapia kolorami. Iskrzące się błękity, pomarańcze, żółcie, róże zarażają poztywną energią i witalnością. Kolekcja Solano “Welcome to Lisboa” to równie odważne połączenia kolorystyczne, choć znajdziemy w niej również stonowane, jednolite estetycznie propozycje.

Zdobność

Inspirując się lizbońską stylistyką, w której dominują bogate ornamenty, stiuki i charakterystyczne azulejos, nie zapomnieliśmy o zdobieniach – od podwójnych lub zakrzywionych zauszników, przez kilkuwarstwową brewkę, po nietypowe połączenia materiałów (np. metal z acetatem).

Różnorodność

Welcome to Lisboa to masywne, często geometryczne zauszniki i nieregularne kształty frontów. Choć miłośnicy i miłośniczki delikatnych ramek także znajdą coś dla siebie.
I tak w kolekcji znalazły się kształty okrągłe, kwadratowe, oktagonalne i klasyczne wayfarery. Nieustannie też zachwycamy się modelami XL i kocim okiem.

Technologia

Na koniec najważniejsze – wszystkie okulary Solano zostały wyposażone w soczewkę z filtrem polaryzacyjnym oraz filtrem UV400, chroniącym oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *