POWER OF NATURE za kulisami sesji zdjęciowej jesień-zima 2022

Wybierz się z nami w podróż pełną dzikiej natury, niesamowitych formacji skalnych, złocistego piasku i potęgi oceanu. Tegoroczna sesja nowej kolekcji jesienno-zimowej odbyła się na jednej z portugalskich plaż, którą bez wątpienia możemy nazwać najpiękniejszą – Praia da Ursa.

Dwunastoosobowa ekipa włożyła sporo trudu, by dostać się stromym zejściem na dziką plażę, która odwiedzana jest tylko przez nielicznych turystów. Praia da Ursa zwana inaczej Niedźwiedzią Plażą leży nieopodal najdalej wysuniętego punktu na mapie Europy – przylądku Cabo de Roca. Zwykle trafiają tutaj poszukiwacze przygód lub spokoju, dzięki czemu miejsce nadal zachowuje swój naturalny charakter.

Ogromne formacje skalne w kolorach bieli, brązu i szarości, lazurowo-granatowy kolor oceanu i złocisty piasek wraz z delikatnymi barwami stylizacji tworzył idealną całość. POWER OF NATURE to kolekcja, która doskonale odzwierciedla naturę. Znajdziemy w niej kocie oczy, kwadraty, owale, klasyczne prostokąty a wszystko w jesiennych barwach zieleni, bordo i błękitu. Nie zabraknie modnych transparentnych i półtransparentnych opraw wykonanych z acetatu czy klasycznych złotych i srebrnych modeli wykonanych z monelu i stali.

Dominującą rolę w sesji odgrywała natura. Podczas tworzenia materiału czuliśmy jej potęgę, a nieokiełznany żywioł wody kreował idealne warunki zdjęciowe. Fale oceanu rozbijające się o skały, silny wiatr, pełne słońce wszystko to tworzyło wyjątkową atmosferę.

Sesję zdjęciową oraz film realizował zgrany zespół Papert Pictures:
PHOTOGRAPHY: Weronika Kosinska | Papert Pictures
PRODUCTION: Agata Polak | Papert Pictures
MODELS: Krysia Ziółek|Specto Models, Brandon Waarbroek | Gaga Models
VIDEO: Jacek Jabłoński
HMUA: Anna Sokołowska
STYLE: Joanna Serwus
PRODUCTION ASSISTANT: Paola Kadyszewska | Papert Pictures
PHOTO ASSISTANT: Mikołaj Zieliński
VIDEO ASSISTANT: Janusz Lisiecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *