ZA KULISAMI SESJI

Jak wygląda praca przy sesji zdjęciowej? Jak powstają zdjęcia i film, które później możesz zobaczyć w naszych social mediach oraz w partnerskich Salonach Optycznych? Zobacz co działo się za kulisami i jak powstawały materiały reklamowe do najnowszej kolekcji.

Hasłem przewodnim najnowszej kolekcji opraw na sezon jesień-zima 2020/2021 stał się MINIMALIZM. W naszej propozycji na nowy sezon znajdziesz mnóstwo delikatnych, metalowych opraw o oryginalnych i zaskakujących kształtach. Wysmakowane zdobienia, kształt podkreślony za pomocą subtelnych barw oraz gustowne detale zdobiące głównie zauszniki to najważniejsze wyróżniki kolekcji. Nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, w którym miała miejsce sesja zdjęciowa idealnie współgra z geometrią i prostotą opraw.

  • kulisy sesji
  • kulisy sesji
  • kulisy sesji
  • kulisy sesji
  • kulisy sesji

Minimalizm formy

Dominującą rolę w koncepcji tej sesji odegrało szkło. Przeszklenia schodów oraz sporych rozmiarów okna posłużyły nam do zabawy światłem, cieniem i nieskończoną ilością odbić. Eksperymentowaliśmy w poszukiwaniu najlepszych ujęć- od delikatnych smug świetlnych, poprzez efekt zamglenia, aż do wyrazistych krawędzi szkła oświetlonych naturalnym światłem barwiącym je na zielono.

  • kulisy sesji
  • kulisy sesji
  • kulisy sesji
  • kulisy sesji
  • kulisy sesji

Stylizacje wybrane do tej sesji opierały się na ograniczonej palecie barw, w której dominowała biel, czerń, z dodatkiem szarości i ciepłych brązów. Miały za zadanie podkreślić piękno i elegancki, ponadczasowy charakter opraw. Różne faktury materiałów i nieco odmienny charakter poszczególnych outfitów łączą elegancja i współczesne kroje. W makijażu i fryzurach postawiliśmy na naturalność, delikatność i kobiecą kreskę podkreślającą oczy modelki.

Zgrany zespół

Dzień sesji zdjęciowej, który spędzamy całą ekipą na planie poprzedza wiele przygotowań. Po etapie koncepcyjnym, następują próbne zdjęcia w miejscu sesji, wybór stylizacji, wymyślanie fryzur i makijażu, przymiarki ubrań, itd. Dzień sesji wieńczy wielotygodniowy wysiłek wielu osób.

Podczas sesji do kolekcji opraw korekcyjnych jesień-zima 2020/2021 mieliśmy po raz kolejny przyjemność współpracować ze zgranym zespołem profesjonalistów z Papert Pictures:

Head of production: Agata Polak @papertpictures / Papert Pictures

Photography: Aleksandra Zaborowska @aleksandrazaborowska / Papert Pictures

Photo assistant: Krzysztof Piotr Durmaj

Film: Jacek Jabłoński / Papert Pictures

Make-up & Hair: Aneta Paciorek @aneta_paciorek / Papert Pictures

Stylist: Agnieszka Łoza @agaloza / Papert Pictures

Stylist assistant: Weronika Krukowiecka

Models: Kamila Głębowska @kamilaglebowska ; Greg Nawrat @gregnawrat / Panda Models

Efekty sesji w postaci zdjęć i filmów już niedługo zobaczycie w Salonach Optycznych oraz na naszych kanałach w mediach społecznościowych:

One Comment Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *