KULOODPORNA SOCZEWKA NXT W SOLANO SPORT

NOWOŚĆ W SOLANO SPORT!

W kolekcji sportowej pojawiła się niezniszczalna soczewka NXT, znacznie bardziej wytrzymała niż soczewka polikarbonowa. To doskonały wybór dla wszystkich profesjonalistów, którzy od okularów oczekują ochrony na najwyższym poziomie.

NXT zanim została wprowadzona na rynek optyczny, miała zastosowanie w militariach jako lekki, niezwykle trwały materiał odporny na pociski. Obecnie okulary z soczewką NXT zrewolucjonizowały nie tylko branżę optyczną, ale także świat sportu, stając się ulubionym produktem wielu zawodowców. Nic dziwnego, soczewka jest nie do zdarcia, cechuje ją wysoka elastyczność, która gwarantuje 100% ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Oferuje bardzo dobrą transmisję światła – wybiórczo filtruje światło dzienne aby zapewnić optymalne kolory i kontrast przy każdych warunkach atmosferycznych i oświetleniowych. Jakość optyczna soczewki NXT zbliżona jest do tej oferowanej przez szkło mineralne, co powoduje, że obraz widziany jest krystalicznie czysty i przejrzysty. Soczewki łączą w sobie funkcję antifog zapobiegającą parowaniu i fotochromową.

Sprawdź kolekcję Solano Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *