SOLANO SPONSOREM REPREZENTACJI POLSKI W TENISIE

SOLANO SPONSOREM POLSKIEJ REPREZENTACJI KOBIET I MĘŻCZYZN W TENISIE

Za nami intensywne dwa dni sesji zdjęciowej Polskiego Związku Tenisowego dla Solano Eyewear! Pierwszy dzień sesji odbył się na kortach tenisowych MERA w Warszawie, a w rolę modelek wcieliły się zawodniczki Polskiej Reprezentacji Kobiet, w tym Agnieszka Radwańska, Magdalena Fręch, Iga Świątek, Maja Chwalińska, Daria Kuczer, Weronika Falkowska, Paulina Czarnik, Julia Oczachowska, Kasia Wysoczańska. Dziewczyny spisały się na medal, a współpraca z nimi to czysta przyjemność. W sesji zdjęciowej uczestniczył także nowy kapitan Reprezentacji Kobiet – Dawid Celt.

Kolejna sesja zdjęciowa odbyła się w Hotelu Regent przy okazji Konferencji Prasowej Polskiego Związku Tenisowego z udziałem mistrza Wimbledonu Łukasza Kubota. Podczas sesji fotografowaliśmy Reprezentantów Tenisowego Teamu Mężczyzn, w składzie: Łukasz Kubot, Hubert Hurkacz, Michał Przysiężny, Kamil Majchrzak, Radosław Szymanik, Paweł Ciaś, Marcin Matkowski,  Wojciech Marek, Piotr Żurawiecki, Mikołaj Lorens, Filip Kolasiński, Kacper Żuk i Michał Mikuła. Panowie dali z siebie wszystko i wprowadzili dużo energii  na plan zdjęciowy.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i wspaniałą atmosferę! Efekty sesji już wkrótce, a tymczasem zapraszamy Was na backstage z sesji zdjęciowej 😉

 

I DZIEŃ

II DZIEŃ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *