W LUSTRZANYM ODBICIU

„Lustrzanki” to niekwestionowany hit kilku ostatnich sezonów wśród akcesoriów. Kolorowe, mieniące się soczewki pokochało wielu stylistów, gwiazd i innych osobistości świata mody. Bez znaczenia, jaki styl preferujesz, te okulary nadadzą oryginalnego powiewu casual’owym, eleganckim, jak i sportowym stylizacjom.

SS_final-9_z logo

Jak powstaje efekt lustra?

W produkcji okularów przeciwsłonecznych na bazową soczewkę (najczęściej szarą) nakłada się specjalną powłokę tworzącą opisywany wyżej efekt, który ma za zadanie wyglądać niezwykle awangardowo, designersko i futurystycznie. Kwestia wizualna to jedno, jednak nie należy zapominać o tym, że okulary przeciwsłoneczne powinny przede wszystkim chronić nasze oczy. Wybierając okulary Solano macie pewność, że wszystkie modele, w tym popularne „lustrzanki” to produkty specjalistyczne, wyposażone w filtry UV oraz polaryzację.

W technologii Solano funkcjonują dwie główne powłoki, które wykorzystuje się przy produkcji okularów-luster. Pierwsza z nich to Flash Mirror, oparta na technologii stosowanej przez NASA w kamerach i teleskopach, redukująca ilość światła wpadającego przez soczewki o 10% w stosunku do standardowej soczewki, dzięki czemu jest ona przydatna w ekstremalnych warunkach. Druga, Mirror HD, selektywnie filtruje niebieskie światło, a jako jedyna z nielicznych posiada podwójnie zwiększoną warstwę ochronną gwarantującą maksymalną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Dzięki tym właściwościom zapewnia zwiększony komfort patrzenia i skuteczną redukcję odblasków.

ss_3W aktualnej kolekcji na 2017 rok przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Ofertę Solano wzbogaciliśmy o okulary, których soczewka częściowo pokryta jest powłoką lustrzaną (nie więcej niż 1/3 powierzchni). To nie lada gratka dla wszystkich, którzy kochają odważny look i zabawę modą.

Sprawdź naszą najnowszą kolekcję SS2017:

KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *