¡Olé! Sewilla

Fiesta, siesta, zabawa, ¡Olé! Najnowsza kolekcja okularów słonecznych ¡Olé! Sewilla przywodzi na myśl stolicę Andaluzji. Feeria kolorów mieniących się w blasku zawsze świecącego słońca i rytmy flamenco płynące wąskimi uliczkami … Zabieramy Cię w podróż po klimatycznej Sewilli!

W kolekcji Solano na sezon wiosna – lato 2020 znajdziesz oryginalne okulary przeciwsłoneczne o nieregularnych kształtach. Modele, w których linia brewki została lekko muśnięta wielobarwnym brokatem tworząc wizualnie efekt 3D odzwierciedlają obowiązujące trendy. Wielkie okulary w kształcie prostokąta i koła rodem z lat 70 -tych znacząco wychodzące poza kontur twarzy zyskają uznanie miłośniczek stylu vintage. Klasyczne kocie oko z biżuteryjnymi ozdobami to świeża odsłona stylu retro. Ten nieustająco powracający kierunek, dodatkowo będzie można zobaczyć w odważnych modelach o grubych oprawach z tworzywa, w kolorze bieli czy beżu.

¡Olé! Sewilla model SS20853B
model SS20853B

Klasyka w nowoczesnym wydaniu


Wśród propozycji z kolekcji ¡Olé! Sewilla nie mogło zabraknąć klasyki w nowoczesnym wydaniu. Nutę fantazji wniesie asymetryczny sposób malowania soczewek z użyciem powłoki Mirror HD w trzech różnych kolorach. W tych niebanalnych okularach z pewnością wyróżnisz się w tłumie!
„Must have” 2020 to nieśmiertelne lenonki oraz awiatory, które pojawią się w zróżnicowanej kolorystyce oraz wielkości, z podwójnym mostkiem lub bez niego podkreślą indywidualizm i styl.

¡Olé! Sewilla model SS20841C
Solano Model SS20841C

¡Olé! Sewilla – połączenie mody i technologii

Solano to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych z najnowszymi trendami modowymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie nowinki technologiczne wykorzystaliśmy w modelach z naszej kolekcji zajrzyj do naszego artykułu „Nowości, które pokochasz”.

Okulary przeciwsłoneczne z kolekcji ¡Olé! Sewilla wyposażone są w doskonałe soczewki polaryzacyjne PC oraz TAC z profesjonalnym filtrem UV. Skutecznie blokują odblaski, znacznie podwyższają przejrzystość obrazu, dzięki czemu zwiększa się komfort widzenia a oczy są chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Wśród wielu oryginalnych kształtów każdy znajdzie swój nowy ulubiony model.

¡Olé! Sewilla model SS10364C
model SS10364C

Produkcja: Agata Kruczek / Papert Pictures

Asystent Produkcji: Katarzyna Frątczak / Papert Pictures

Fotograf: Aleksandra Zaborowska @aleksandrazaborowska / Papert Pictures

Asystent Fotografa: Dawid Surowy @daverawsurowy / Papert Pictures

Film: Jacek Jabłoński / Papert Pictures

Modelka: Maria Pender @maria_pender / Specto Models

Model: Maksymilian Behr @maksbehr / AS Managament Models

Make-up & Hair: Aneta Paciorek @aneta_paciorek / Papert Pictures

Stylist: Agnieszka Łoza @agaloza / Papert Pictures

Zobacz najnowszą kolekcję ¡Olé! Sewilla

KLIK

Znajdziesz ją także w Salonach Optycznych w całym kraju

KLIK


Solano high-end performance.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *