BACKSTAGE SESJI ZDJĘCIOWEJ KOLEKCJI SOLANO CLIP-ON

Sesja zdjęciowa to ciężka praca ale i ogromna frajda z robienia tego co się lubi. Zajrzyj za kulisy naszej pracy przy realizacji kampanii Solano Clip-On.

 

Okulary Clip-On CL90071

Znacznie więcej niż moda

Okulary Solano Clip-On to przede wszystkim zaawansowane technologicznie rozwiązania i najlepsze materiały. Chcąc przedstawić ten produkt zawsze zwracamy uwagę, że te okulary to nie tylko kolejny modowy gadżet. Owszem w naszej najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2019 obok uznanych już klasyków znalazły się modele które zachwycą fashionistów i osoby podążające za najświeższymi modowymi trendami, ale Solano Clip-On to coś znacznie więcej niż moda.

Okulary Clip-On CL90075F

Profesjonalna ochrona przed promieniami UV

Clip-On to specjalistyczny, wysokiej jakości produkt, który jest odpowiedzią na bolączki osób z wadą wzroku, które latem borykają się z problemem jak jednocześnie widzieć wyraźnie i ochronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. To okulary 2w1 które obok funkcji korekcji wady wzroku, dzięki nakładce wyposażonej w filtr UV 400 cat.3 i polaryzacji dają nam profesjonalną ochronę przeciwsłoneczną.

Funkcja 2w1

Ten rewolucyjny produkt to także nowatorskie zastosowanie materiałów. Jako pierwsi w branży optycznej wykorzystaliśmy Ultem, który do tej pory służył min. do produkcji części składowych kokpitu samolotu. W Solano z tego ultralekkiego, elastycznego a przy tym wytrzymałego materiału tworzymy zarówno oprawy korekcyjne jak i okulary 2w1.

Solano & Papert Pictures

Wielofunkcyjność

Kolekcję Solano Clip-On dedykujemy osobom, które nie lubią ograniczeń, które chcą w prosty i szybki sposób dostosować swoje okulary do zmieniających się warunków. To doskonała propozycja także dla tych, którzy są ciągle w ruchu i szukają praktycznych, wielofunkcyjnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się również i inne nakładki: niezastąpione podczas przy komputerze nakładki Blue Blocker, czy ułatwiające prowadzenie samochodu podczas złej pogody nakładki z żółtą soczewką.

Solano & Papert Pictures

Biorąc pod uwagę powyższe, skojarzenie z aspektem technologii, nowoczesności, wielofunkcyjność, brak ograniczeń, a także Ultem z którego wykonana jest duża część naszej najnowszej kolekcji pomysł na miejsce sesji zdjęciowej i scenariusz do niej nasunął się nieomalże sam.

Solano & Papert Pictures

Kochamy to!

Realizacja zdjęć w niecodziennym miejscu zawsze wymaga elastyczności, kreatywności i dobrego nastawienia. Na szczęście cała nasza ekipa ma w sobie mnóstwo entuzjazmu. Nie przeszkadza nam ani słońce i dość wysoka temperatura, ani momenty kiedy chowa się ono za chmurami. Problemem nie jest też brak profesjonalnej garderoby, organizujemy sobie całkiem miłą i funkcjonalną przestrzeń w… lotniczym hangarze. To w nim odbywa się całe przygotowanie modeli, wykonywany jest make-up, fryzury i dopracowywany jest każdy detal stylizacji. Po raz kolejny możemy stwierdzić, że choć to wymagające i pracowicie spędzone dni to kochamy tę robotę!

Solano Clip-On CL90085C

Photographer: Aleksandra Zaborowska / Papert Pictures
Models: Monika Partyka / Rebel Models, Jacek Jelonek
Production: Agata Kruczek / Papert Pictures
Make-up: Marcin Kulak / Papert Pictures
Hair: Aneta Paciorek / Papert Pictures
Stylist: Agnieszka Łoza
Film: Jacek Jabłoński / Papert Pictures

 

Zobacz najnowszą kolekcję opraw Clip-On
KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *