ZWIERZĘCE WZORY

Zwierzęce wzory to najgorętszy trend sezonu jesień-zima 2018/19

Zarówno wielkie, prestiżowe domy mody, jak i popularne sieciówki w tym sezonie postawiły na „dzikie”, zwierzęce wzory. Drapieżne motywy pojawiły się w kolekcjach Victorii Beckham, Caroliny Herrery, Calvina Kleina, czy Diane von Furstenberg. W wersji total look możemy je zobaczyć u Toma Forda, Dolce&Gabbana i Max Mary.

Dolce&Gabana , Max Mara
Dolce&Gabana , Max Mara

Naturalnie, lub wręcz przeciwnie

Printy wzorowane na umaszczeniu dzikich zwierząt są kopiowane w wersji jeden do jednego, lub też zyskują oryginalny, awangardowy i mocny kolor jak niebieski, zielony, żółty, czerwony, czy różowy.

1a
Zadig & Voltaire , Ashley Williams , Tom Ford

Miksuj desenie!

Na wybiegach możemy zauważyć zwierzęce nadruki noszone w wersji od stóp do głów, lub nonszalancko zmiksowane z deseniami florystycznymi, geometrycznymi, paskami, czy kratą. Takie łączenie odległych wydawałoby się motywów jest możliwe dzięki znalezieniu wspólnego mianownika, którym jest najczęściej kolor z tej samej gamy barwnej.

3
Tom Ford , Badgley Mischka , Tom Ford

Jeden mocny akcent

Lamparcie cętki, pantery, zebry, czy imitacje skóry węża są uwielbiane za ich zdecydowany charakter, który dodaje pewności siebie i siły. Najodważniejsi mają możliwość tej zimy wybrać zwierzęcy total look, lub łączenie animalistycznych printów z innymi motywami. Ci, którzy nie lubią zbytniej ekstrawagancji mogą połączyć „dziki” wzór z jednolitymi częściami garderoby.

whowhatwear , the-atlantic-pacific , fashionista

Zwierzęce motywy w kolekcji Solano.

Skoro jest to najmocniejszy trend tego sezonu nie mogło zabraknąć go i w naszej kolekcji. Wśród okularów przeciwsłonecznych Solano znajdziesz elegancki i stylowy model, którego front jak i zauszniki zdobi motyw skóry węża. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych chłodnej- szarej w połączeniu ze srebrem, oraz ciepłej- beżowej ze złotą ramką.


Dla miłośników pantery mamy modele dosłownie cytujące cętki, lub też nawiązujące do nich w nieco subtelniejszy sposób. Szylkretowe oprawy są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą podążać za modą, ale jednocześnie lubią mieć rzeczy ponadczasowe, które nigdy z niej nie wychodzą.


Są też modele, które na myśl przywodzą zebrę, choć w istocie nie są dosłownym odwzorowaniem tego motywu. Czarne oprawy ozdobione nieregularnymi przeźroczystościami są intrygujące i z pewnością sprawią, że wyróżnisz się w tłumie.

Nasze oprawy korekcyjne możesz kupić w setkach Salonów Optycznych w całej Polsce, a okulary przeciwsłoneczne dodatkowo na stronie naszego sklepu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *