GWIAZDORSKIE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SOLANO

Pragniesz przez kilka chwil poczuć się jak gwiazda krocząca czerwonym dywanem w Hollywood lub gorącym piaskiem plaż Saint Tropez? Zacznij od okularów przeciwsłonecznych – zobacz, jakie trendy są w tym sezonie modne wśród najpopularniejszych nazwisk sceny filmowej, muzycznej i kulturowej.

Zainspiruj się i lśnij w „okrąglakach”, „kocich oczach”, wayfarerach, aviatorach, „lustrach” – odnajdź swój własny, niepowtarzalny acz gwiazdorski styl wśród najgorętszej kolekcji okularów przeciwsłonecznych Solano! Bo mamy je wszystkie!

„Kocie oczy” – Chloe Grace Moretz

Chloe Grace Moretz w kocich oczach
O „kocich oczach” moglibyśmy pisać w zasadzie rok w rok – to ponadczasowy i charakterny kształt, który się po prostu nie nudzi. I zawsze wyglądasz w nim jednocześnie ekstremalnie pociągająco i wyrafinowanie.

Podwójny mostek – Cate Blanchette

Cate Blanchette w podwójnym mostku
Okulary z charakterystycznym geometrycznym dodatkowym mostkiem umieszczonym na wysokości brwi to absolutny hit tego roku. I propozycja dla kobiet pewnych siebie, zdecydowanych, śmiałych i bezwarunkowo stylowych.

Lustrzanki – Rihanna 

Rihanna w lustrzankach

Jeśli tak, jak Rihanna, nie godzisz się na kompromisy i uwielbiasz być w centrum uwagi – okulary przeciwsłoneczne z lustrzaną powłoką są stworzone dla Ciebie. Gwarantujemy, że wszystkie inne błyskotki wśród Twoich stylowych dodatków przygasną w konfrontacji z soczewkami, w których odbija się absolutnie cały świat. Lustrzanki to – zaryzykujemy stwierdzenie – najmocniejszy trend lata tego roku.

Okrąglaki – Cara Delevigne

Cara DeLevigne w okrąglakach
Idealnie okrągłe soczewki są równie nieśmiertelne, co kocie oczy. Mocno zaakcentowany styl retro lat 70-tych, pełen rytmu i dynamiki, jest tak uzależniający, że celebryci nie potrafią się bez niego obyć podczas uroczystych gali czy na prywatnych wakacjach.

Aviatory – Tom Hardy

Tom Hardy w awiatorach

Awiatory to kropka nad „i” dla tych, którzy z potężnym pokładem luzu i klasy podchodzą do życia. Nie znamy choćby jednej osoby, która potrafiłaby się oprzeć tej ponadczasowej formie.  Tom Hardy i… Tom Cruise pewnie wciąż nie potrafią!

Kwadratowe oprawy – Victoria Beckham

Victoria Beckham w kwadratowych okularach przeciwsłonecznych

Ekstremalnie funkcjonalne okulary przeciwsłoneczne, dzięki którym idealnie ochronisz oczy przed słońcem dzięki sporej wielkości soczewkom – to szczególnie polecany wybór dla osób o okrągłej twarzy, które chciałyby dodać odrobinę ostrości do swojego stylu. I nie dajcie się zwieść – to, że zakrywają większą część twarzy, wcale nie powoduje, że stajecie się mniej widoczni – wręcz przeciwnie – to jedne z najbardziej charakterystycznych modeli w tym zestawieniu!

Oversize – Reese Witherspoon

Reese Whiterspoon w okularach oversize

Olbrzymie, przesłaniające większą część twarzy, ciężkie i ciemne soczewki w akompaniamencie grubych opraw. Musisz wiedzieć, czego oczekujesz od życia i jak się z nim obchodzić – w takich okularach wszystkie jupitery będą skierowane na Ciebie.

Okulary z soczewką w odcieniu rose gold – Olivia Palermo

Olivia Palermo rose gold sunglasses
Dodatki w postaci delikatnych błyskotek czy floralnych printów to jedna z najbardziej kobiecych propozycji, które możesz wykorzystać zarówno na romantycznym spacerze, jak i przechadzając się wzdłuż morskiego wybrzeża.

Sprawdź gwiazdorską kolekcję okularów przeciwsłonecznych Solano stworzonych z myślą o tych, którzy uwielbiają lśnić!

KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *